रिलायन्स लाइफइन्स्योरेन्सको ग्यारेन्टेड रिटर्नसहितको ‘मेरो सुनिश्चित प्रतिफल बीमा योजना’ सार्वजनिक


Bankingkhabar /June 20, 2022

बैंकिङ खबर/ रिलायन्स लाइफइन्स्योरेन्सले ग्यारेन्टेड रिटर्न सहितको बीमा लेख योजना’ मेरो सुनिश्चितप्रतिफलबीमा योजना’आजबाट प्रचलनमा ल्याएको छ । आजआयोजित एक समारोहबीच सार्वजनिक गरिएको यो बीमा योजना आजकै दिनदेखि प्रचलनमाल्याएको कम्पनीका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत राकेश पोखरेलले बताउनुभयो ।

यो बीमायोजना अन्तर्गत बीमितले आफ्नो आवश्यकताअनुसार बीमा शुल्क भुक्तानी गर्न सक्नेछन् । साथै सिमित समयको लागि बीमा शुल्क भुक्तानी गरि बीमालेख अवधिभर रक्षावरण पाउन सक्नेछन्। यो योजनामा अढाई गुणासम्म सुनिश्चित प्रतिफल दिने कम्पनीको दाबी छ।

रिलायन्स लाइफइन्स्योरेन्स कम्पनीको पहिलो उद्देश्य ’उत्कृष्ट योजना र सेवाप्रदान गर्ने’हो । सोहि अनुरुप ‘मेरो सुनिश्चितबीमा योजना’ नेपाली जीवन बीमा बजारमा अहिले सम्मकै गुणस्तरीय र उत्कृष्ट प्रडक्ट ल्याएको कम्पनीका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत राकेश पोखरेलले बताउनुभयो ।

यो बीमा योजनामा १६ वर्ष अवधिको बीमा लेखमा आधारभुत बीमा शुल्कको २ गुणा र २० वर्षको बीमा लेखमा आधारभुत बीमा शुल्कको २.५ गुणा प्रतिफल ग्यारेण्टीका साथ पाइन्छ । यस बीमा लेखमा अतिरिक्त सुविधाहरु लिन चाहने बीमितले अतिरिक्त शुल्कभुक्तानी गरी अतिरिक्त पुरक करार सुविधाहरु समेत लिन सक्ने व्यवस्था रहेको कम्पनीले जनाएको छ ।

Spread the love

सोसिअल मेडिया