लक्ष्मी लघुवित्तद्धारा बिपन्न बालबालिकाहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण

बैकिङ खबर । लक्ष्मी लघुवित्त वित्तीय संस्थाले सामाजिक उत्तरदायीत्व अन्तर्गत बिभिन्न सामाजिक सेवाहरु प्रदान गर्दै आईरहेको छ । उक्त संस्थाको शाखा कार्यालय भकुण्डेबेशी, काभ्रे अन्तर्गत पर्ने नमोबुद्ध न.पा–८ मा अवस्थीत दाप्चा माध्यामिक बिद्मालयमा कक्षा १ देखि कक्षा ५ सम्म अध्ययनरत आर्थिक रुपमा बिपन्न तथा जेहेन्दार बालबालिकाहरुलाई झोला तथा स्टेशनरी सामाग्रिहरु वितरण गरेको छ । उक्त कार्यक्रममा संस्थाका सहायक महाप्रवन्धक सुन्दर प्रसाद श्रेष्ठ, सञ्चालन बिभाग प्रमुख माधव प्रसाद शर्मा, शाखा प्रमुख दोष बहादुर थापा, शिक्षक तथा स्थानीय बुद्धिजिवीहरुको उपस्थीती रहेको थियो । संस्थाले पौष मसान्त २०७७ सम्ममा ५२ वटा जिल्लामा आफ्नो कारोबार ७२ शाखा संजालद्धारा बिस्तार गरि ग्रामीण, पिछडिएका, बैकिँग पहुँचबाट टाढा रहेका ग्राहक वर्गलाई लक्षित गर्दै ८९ हजार ग्राहक वर्गलाई लघुवित्त सेवा प्रदान गर्दै आएको छ ।


सोसिअल मेडिया