कैलाश विकास बैंकले पायो बेष्ट म्यानेज्ड डेभलपमेन्ट बैंकको अवार्ड 

बैंकिङ खबर । कैलाश विकास बैंक लिमिटेडले यस वर्षको बेष्ट म्यानेज्ड डेभलपमेन्ट बैंकको अवार्ड जित्न सफल भएको छ । न्यू बिजनेश एज प्रा. लि. को आयोजनमा शुक्रबार विजनेश एवार्ड कार्यक्रममा न्यू बिज बिजनेश कन्क्लेभ तथा अवार्ड २०१८” बाट बेष्ट म्यानेज्ड डेभलपमेन्ट बैंकको अवार्ड कैलाश विकास बैंकलाई प्रदान गरिएको हो । 

उक्त कार्यक्रममा यसै संस्थाका सिनियर एक्सिक्युटिभ कृष्ण गोपाल मानन्धरले एवार्ड ग्रहण गरेका थिए । विकास बैंकहरु माझ छुट्टै पहिचान बनाइ राख्न सफल कैलाश विकास बैंकले यस अघि पनि नेपाल राष्ट्र बैंक, पोखरा उधोग बाणिज्य संघ र नेपाल चार्टर्ड एकाउनटेन्ट संस्थाबाट सम्मान तथा अवार्ड प्राप्त गरेको थियो । 

यस बैंकले गुणस्तरीए सेवा र उच्चतम सुसाशन कायम राखेकाले नै एवार्ड पाउन सफल रहेको र यसको श्रेय कैलाश विकास बैंकको ग्राहकवर्ग, सेयरधनी, यस व्यवस्थापन तथा कर्मचारी र सरोकारवाला निकायलाई जाने बैंकका अध्यक्ष नारायण प्रसाद पौडेलले बताए । 

अत्याधुनिक प्रविधिको उपयोग गर्दै समस्त आधारभूत बैंकिङ्ग सेवा लगायत मोबाएल बैंकिङ्ग, एसएमएस बैंकिङ्ग, ईन्टरनेट बैंकिङ्ग सेवा, शेयर लगानीकर्ताहरुको लागि डिम्याट सेवा, सी–आस्वा सेवा, सुविधा भुक्तानी, रेमिटान्स सेवा लगायतका सेवाहरु प्रदान गर्दै आएको यस बैंकले निकट भविष्यमा भिसा कार्डको सुभारम्भ गर्ने योजना रहेको बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत अमृत चरण श्रेष्ठले बताए । 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

नयाँ अपडेट