Wednesday , July 18 2018

१० बैंक मिलेर ४८.८ मेगावाटको जलविद्युत् परियोजनामा लगानी गर्दै, सानिमा बैंकको अगुवाई

September 24, 2017

सानिमा बैंकको अगुवाइमा पिपल्स इनर्जी लिमिटेडले खिम्ती दोस्रो जलविद्युत परियोजना निर्माण गर्ने भएको छ । रामेछापको रस्नालु तथा दोलखाको हावा र ठूलोपातल गा.वि.समा पर्ने ४८ Þ८ मेगावाटको उक्त परियोजनामा लगानी गर्न प्रवद्र्घक कम्पनी र बैंकहरुबीच सानिमा बैंकको अगुवाईमा कर्जा लगानी सम्झौता भएको छ । परियोजनामा सानिमा, सिद्धार्थ, नबिल, जनता, एनआईसी एसिया, एनएमबि, बैंक अफ काठमाडौँ, सिभिल, ग्लोबल आईएमई र एनसिसि बैंकले ७५ प्रतिशत लगानी गर्ने भएका छन् । बाँकी २५ प्रतिशत लगानी पिपल्स इनर्जी लिमिटेडको हुने बताइएको छ । उक्त परियोजना सम्पन्न हुन चार वर्ष लाग्नेछ । परियोजनाले वार्षिक २६ करोड युनिट बिजुली उत्पादन गर्नेछ ।


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Success! This alert box could indicate a successful or positive action.